Król Piratów

Stań się królem piratów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-09-26 15:35:32

Akurus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 74
Punktów :   
Umiejętności: Doku Doku no Mi,Haki
Ekwipunek: Skrzypce,Katana
Wiek: 22
Skąd: East Blue
Bele: 23 000 (w sakwie na pieniądze)

Akurus

Imię:Akurus

Nazwisko:Horio

Przydomek:''Grajek Hydry''

Rasa:Człowiek

Wiek:22

Wygląd:Ma całkiem umięśnione ciało jest blady,ma 180 cm,czerwono krwiste włosy jak i oczy posiada kolczyk w uchu a w środku niego jest krwisty kamień.Ubrany jest w czarna kamizelkę i czerwone spodnie natomiast na nogach ma sandały a na klatce piersiowej ma bliznę po jednej z walk.Charakteryzuje się także trzema kolczykami w języku.Na swym ciele ma wiele blizn ale z tej na klatce piersiowej jest najbardziej dumny.Na barku ma ukryty tatuaż w kształcie nuty którą przecina w skos miecz.

Charakter:Wesoły radosny uwielbia grać na skrzypcach jest dumny z tego kim jest szanuje tylko siebie i swoich przyjaciół nienawidzi każdego kto ma związek z marynarką.Wielu piratów go szanuje bardziej woli walczyć używając melodii.Chociaż jest świetnym szermierzem rzadko używa swojej katany.Jego ulubioną techniką walki jest użycie jednej ze swoich melodii a na końcu zaatakowania Hydrą jego miłością jest muzyka każdy kto jest na jego statku ciągle słyszy tą muzykę kiedy się usłyszy muzykę oznacza to że on jest w pobliżu.

Broń:Katana wysokiej jakości

Ekwipunek:Skrzypce,Sakiewka na pieniądze,

Historia:Urodził się na East Blue jego rodzice byli kapitanami marynarki nigdy nie interesowało go bycie w marynarce interesował się tylko muzyką i piractwem.W wieku 7 lat jego rodzice umarli na tajemniczą chorobę i został sam podróżował po całym świecie aż w końcu znalazł Szatański Owoc na początku myślał żeby go sprzedać jednak przypomniał sobie że każdy Szatański Owoc ma jakąś moc i przez ciekawość zjadł go.Przez dłuższy czas myślał że to był lipny strzał jednak później odkrył że zjadł potężną Paramecie owoc Doku Doku no Mi przez co stał się człowiekiem trucizną.Gdy miał 13 lat nauczył się grać na skrzypcach myślał że przez swą moc nie będzie mógł grać na nich jednak udało mu się i stał się nie tylko świetnym grajkiem ale i szermierzem i opanował własny styl.Gdy miał 15 lat chciał udowodnić wszystkim swą siłę i zaczął atakować statki marynarki przez co zdobył nagrodę w wysokości 7 mln Beli na początku marynarka dała mu taką nagrodę gdyż myślała że nie będzie umiał nic więcej.Gdy skończył 18 lat dla uczczenia tego dnia postanowił zaatakować pirata wartego 13 mln Beli.Walka była na początku trudna gdyż nie umiał panować nad zdolnościami swojego owocu umiał tylko używać Hydry a jego przeciwnik posiadał Haki aż w końcu i on uaktywnił swoje Haki i pokonał go.W wieku 20 lat jego nagroda nie miała żadnego wzrostu bo nikt nie widział tego ale jego ostatni czyn musiał ich zmusić do zwiększenia jego nagrody gdyż zniszczył ogromny okręt wojenny marynarki w pojedynkę i wtedy jego nagroda wyniosła równe 20 mln Beli.Pewnego dnia znalazł pewnego pirata który był ciężko ranny rozpoznał w nim pirata wartego 5 mln Beli i zapytał się niego.
Hej ty jeżeli ci pomogę dołączysz do mej załogi?
Zrobię co zechcesz tylko mnie ratuj zaraz ty jesteś Grajek Hydry ten pirat co zjadł owoc Doku Doku no Mi.
A więc mnie znasz ''Czarnooki Lwie''.
Po takiej długiej rozmowie czarnooki lew dołączył do niego stając się Kucharzem jego statku.Płynęli cały rok aż znaleźli byłego lekarza Marynarki który znał cztery techniki Rokushiki i tak zyskał trzyosobową załogę.Wszyscy trzej wyruszyli w poszukiwaniach One Piece i żeby uczynić swojego kapitana królem piratów i jednocześnie grajków.

Proponowany Owoc:Doku Doku no Mi

Techniki:

Kokochi yoi merodī (usypiająca melodia)
Gram na skrzypcach melodię która po chwili usypia każdego kto jej słucha prócz mnie uśnięcie trwa 3 moje posty.

Saundokontorōru (muzyczna kontrola)

Grając na skrzypcach potrafię kontrolować każdego kto jej słucha kontrola trwa 2 moje posty.

Do-Re-Mi-Fa-Sol-La-Si-Do Konbo (Do-Re-Mi-Fa-Sol-La-Si-Do combo)

Wykonuje szybkie uderzenia i kopnięcia mówią nazwą technika a przy ostatnim ciosie mówię Konbo i uderzam przeciwnika z główki.

Sōsō kōshinkyoku o setsudan suru (ciecie marszu żałobnego)

Tą technikę wykonuje przy pomocy miecza robię szybki zamach miecza nawet kiedy miecz nie trafi szybko i siła cięcia wytwarza coś w rodzaju Rankyaku tyle że jest to przeźroczyste więc szansa na uniknięcie tego jest nie wielka.

Hydra (technika owocu Doku Doku)

Wytwarzam z trucizny ogromną Hydrę którą mogę dowolnie manipulować trucizna może sparaliżować przeciwnika zanim zostanie rozpuszczony jest to moja jedyna jak na razie znana technika owocu

Przynależność:Pirat

Cele:
-Zdobyć One Piece
-Być legendarnym piratem znanym na cały świat
-Być znakomitym grajkiem

Marzenie:Być królem piratów

Ranga:Kapitan statku

Profesje:Szermierz i Grajek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.backstreetboyscorner.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl www.eragondziedzictwo.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.akustyka.pun.pl